| Htp555 a întrebat:

recent mi-am luat un Samsung star 3 si as vrea sa stiu daca exista un cod secret pentru. a sterge fisierele protejate de sistem?
Dau funda

Răspuns Câştigător
| Vl4dimir a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=a5QPeOj3PKM
Sau activeaza modul de dezvoltator: Setari->Conectivitate->Utilitati USB(sau ceva de genu, dar sa scrie USB. In engleza se numeste "USB Utilities")->Stocare in masa->Si conecteaza telefonul la PC prin USB. Si ar trebui sa iti apara cam totul. Mult succes. :)

| Htp555 explică (pentru Vl4dimir):

Multumesc mult! Mi-ai fost de ajutor happy

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vezi cum faci ca poate nu-ti mai porneste telefonul!

| JellyPie31 a răspuns:

Nu.cele oferite de sistem nu pot fi sterse.insa mai cauta.Succes!