| Dytzu1 a întrebat:

Salut tpu.ro
Frate-miu mi-a cumparat un Samsung galaxy chat B5330.din Anglia, cat vosta sa-l decodez la Vodafone? Si mai am o serie de intrebari:

1. Touchscreen-ul si android-ul permite sa jov jocuri gen : SubWay Surfers, TempleRun, Asphalt, Pou ( in special jocuri care necesita inclinarea telefonului, pentru schimbarea directiei in jocuri (gen Pou la jocul acela cu in care este in cadere si trebuie sa ooleasca norii )
2. Cum merg jocurile mai pretentioase, gen Asphalt 8 etc.

3. Muzica se aude clar, tare, cu bass?

Ofer funda, multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

Asphalt 8? nici n-o sa intre in ellaughing sa zici mersi daca merge temple run 2 bine

| LenoreVoldaren a răspuns:

Decodatul costă în jur de 50-60 lei.
1. Nu știu, nu cred că toate.
2. Nici nu cred că vei găsi Asphalt 8 în Google Play, dară să-l mai și instalezi laughing
3. Muzica se aude ca la orice telefon, cu bass n-are cum. Numai dacă îți conectezi niște beats-uri atunci da.