| Dytzu1 a întrebat:

Salut tpu.ro.
As vrea sa=-mi cumpar Samsung galaxy chat B5330 si am o serie de intrebari despre el.
1. Touchscreen-ul si android-ul permite sa jov jocuri gen : SubWay Surfers, TempleRun, Asphalt, Pou ( in special jocuri care necesita inclinarea telefonului, pentru schimbarea directiei in jocuri (gen Pou la jocul acela cu in care este in cadere si trebuie sa ooleasca norii )
2. Cum merg jocurile mai pretentioase, gen Asphalt 8 etc.
3. Muzica se aude clar, tare, cu bass?
Ofer funda, multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Disperatu a răspuns:

Salut.Nu sunt sigur daca merg bine dar nu ti l-as recomanda.Nu il cumpara.Eu nu cred ca merg jocurile subway surfers, temple run, pou etc.Te sfatuiesc sa iei ceva putin mai performant.Gen Samsung galaxy trend lite (depinde ce buget ai) sau un Allview 4 you ( il am si il recomand, imi merg toate jocurile perfect).Nu te-as sfatui sa il cumperi.