| Muntean_Calin_1998 a întrebat:

Sa am incredere in Altex? Vreau sa imi cumpar un telefon mobil online si vreau de la ei sa il cumpar? Paraeri?

Răspuns Câştigător
| MrSpooky a răspuns:

Prin chinezarie te referi la caramizi facute in china?
Chinezari nu sunt stai calm, dar totusi depinde si ce telefon vrei sa iti iei, nu toate marcile sunt bune.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E de incredere altex, dar sigur il gasesti mai ieftin la eMAG sau cel sau quickmobile

| Criiss16 a răspuns:

Este o firma destul de cunoscuta, deci nu cred ca ar fi vreo problema.

| MrSpooky a răspuns:

Ai grija sa intrebi daca ai nelamuriri despre el...Eu mi-am comandat pc-ul de la ei si imi zicea ca are win 7 ultimate, dar avea linux fedora...Cand am sunat la ei sa ii intrebi de ce au mintit mi-a spus acritura aia de secretara: "Aaaa pai vezi tu, am uitat sa reactualizam unele produse!"laughing

Răspuns utilizator avertizat
| MrSpooky a răspuns (pentru Muntean_Calin_1998):

Prin chinezarie te referi la caramizi facute in china?
Chinezari nu sunt stai calm, dar totusi depinde si ce telefon vrei sa iti iei, nu toate marcile sunt bune.

| sufletdeing3r a răspuns:

Prietene lasa Altexul in pace! Daca vrei telefoane comanda de pe telefonultau.eu sau de la e-mag.ro ca acolo au cele mai bune preturi si mai ales la e-mag il poti returna in decurs de 30 de zile daca nu iti place.winking