| Gicutzu23 a întrebat:

salut prieteni laughing, m-am hotarat recent sa fac abonament la digi am vazut ca au oferte mult mai stralucite fiind cu televiziune si internet la ei. As vrea sa aleg dintre Allview p6 life si Lenovo a5000 nu știu care este mai buna, deci va cer ajutorul prieteni. Cel mai bun si rapid raspuns primeste funda tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nooo...hell no... nu Allview. Cele mai tampite telefoane. Am o tableta si un tel Allview. Tel l-am castigat. Varza, are lag si perzi semnal wifi chiar si atunci cand esti lipit de router. Citeste si review-urile despre p6 pe eMAG... nu prea are cuvinte de lauda. L-am vazut, testat... mare si urat, camera nici la 5 mp nu se incadreaza si contin purici daca dai zoom. Telefoanele Allview se misca nasol, lag, ingheata ecranul si am o cacata de tableta Allview pe care abia scriu... Apare tarziu tastatura, se blocheaza... nu te baga cu Allview. Eu am facut upgrade. Am trecut la Samsung.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Lenovo A5000, deoarece este PUŢIN mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6873&idPhone2=7167

Toate cele bune.

| Zaygon a răspuns:

Ia ori ce numai nu Allview. Am un x1 xtreme si mortii nu o fost in stare sa portez android 4.4 de la gionee dar pentru jafurile de 200-300 lei l-au portat. Ori ce dar nu Allview.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://m.emag.ro/......BM/reviews uite

| marius577 a răspuns:

Eu am un telefon de la Allview, P5 Quad, si nu am intampinat deloc probleme cu el. Poate oi fi eu mai norocos, dar are aceleasi specificatii cu unul de pret superior, calitativ sunt egale insa Allview-ul e mai ieftin.

| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Lenovo este mai bun happy