| Andrey02 a întrebat:

Samsung s3 sau Apple iphone 5? ce parere aveti care e mai bun

6 răspunsuri:
| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Iti sugerez sa alegi Samsung GalaxySIII. Acesta are mai multe avantaje. 1) este mult mai subtire decit Iphone. Chiar ieri am facut diferenta dintre un Iphone si un Samsung GalaxySIII. 2) acesta are mai putine butoane pe corp (scuze de exprimare, sper ca ma intelegi 3) multi critici, dar si oameni simpli considera ca Samsung galaxy s3 e mai bun, mai modern, mai bine facut si mai avantajos decit orice Iphone. 4) Samsung galaxy s3 te va scoate in evidenta, acesta avind o forma si un corp mai mare decit orice iphone 5) are mai multe posibilitati, functii decit Iphone...Deci, din cite vezi, iti recomand din toate punctele de vedere Samsung Galaxy SIII...dar sa stii ca acestea sunt doar citeva dintre avantajele lui. Tu iei decizia!
Sper ca te-am ajutat!

| roby96 a răspuns:

Depinde de ce iti place...fiecare are sistemul lui de operare si depinde cu care te impaci mai bine, ca performante s3 ar fi mai bun... iphone-ul e in general in telefon practic, nu ai meniuri sau alte chestii ca la android..totul depinde de tine si de ce iti place tie

| eweu a răspuns:

Iphone e mai scump si are cam aceleasi specificatii tehnice, eu as alege s3

| Andrey02 explică:

Da ma eu aleg iphone nu imi place s3! uitati-va la drop test s3 vs iphone si vorbim adica no sistemul de operare e mult mai bun parerea mea

| Trojandll a răspuns:

Iphone 5 e cel mai nou costa mai mult e mai fragil daca nu il ingrijesti bine s-ar putea sa til fure in mai putin de o luna

| Wistler a răspuns:

S3 e cu mult peste iphone 5 din toate punctele de vedere.
Iti recomand note 2 daca vrei ceva frumos, eu mi-am cumparat ieri si pot sa spun ca am testat cu un pr si e mult mai rapid ca un s3.eu iti recomand note 2 daca vrei ceva bun