| xGamerZ212 a întrebat:

Salut tpu.Se mai poate formata bateria la Huawei p8 lite? Tine prea putin 3 ore si jumatate cel mult 4 (la gaming) daca nu cat ar costa o baterie pentru modelul asta+manopera.

2 răspunsuri:
| Edmonds2342 a răspuns:

Salut! Din cate am aflat, bateria smartphone urilor nu mai necesita formatare. Dacă vrei să înlocuiesti bateria cu una noua te ajunge in jur de 60 de lei. (30-40 lei bateria si manopera aproximativ 20 lei)

| Landry a răspuns:

Salut! Nu se poate formata, iar o baterie costa vreo 30-40 lei iar manopera depinde de persoana care o asambleaza, un total ar fi undeva pe la 50-60 de lei.