| numaieoadi a întrebat:

se mai poate repara o camera de telefon sparta? adica nu e camera este protectia camerei prima sticla. Pozele ies ca si inainte doar ca arata urat cu sticla aceea sparta. FUNDA!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ai reusit sa spargi protectia la camera?

| numaieoadi explică (pentru anonim_4396):

Ghinion imens. mi-a alunecat din pat pe covo. laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru numaieoadi):

Pe covor? laughing rolling on the floor
Credeam ca sa izbit de ciment sau gresie, si tu zici ca a cazut din pat pe covor laughing

Ma daca se vede la fel nu stiu de ce vrei sa dai banii pe o porcarie care nu conteaza, era buna de protectie de praf si apa, dar daca ai grija merge si asa telefonul.
Cauta pe youtube sa vezi cum se monteaza o camera sau un geam de camera.
Succes!

| denyemy a răspuns:

Gasesti la service ceva care sa se potriveasca si daca o cumperi de la ei, ti-o si monteaza in aceeasi bani. Nu te mai complica sa o comanzi, sa mai platesti si curier etc.

| numaieoadi explică (pentru denyemy):

Pai si nu stii cam cat ar costa?

| ionutz1890 a răspuns:

Poti sa iti iei protectie de camera noua, o cumperi sau o comanzi. Good Luck!winking

| numaieoadi explică (pentru ionutz1890):

Ai putea sa-mi d-ai cateva site-uri unde as putea gasi? mersi Funda daca ma ajuti

| ionutz1890 a răspuns (pentru numaieoadi):

Pai,cauta pe la magazinele astea de unde ai luat telefonul, daca ai garantie, o sa ti`l facawinking Good Luckwinking