| music2011 a întrebat:

Stie cineva cum pot scoate optiunea Pre Pay suporter de pe abonament?

1 răspuns:
| nutuxcristian a răspuns:

Salut! Daca ai abonament pe 2, 4 sau 8 ani, nu cred ca poti sa o scoti, deoarece este inclusa in abonament, iar el nu poate fi intrerupt inainte sa expire (adica cei 2, 4, 8 ani etc.). Cu toate astea, iti recomand sa te duci la cei la care ai facut abonamentul, in magazin si iti vor da ei raspunsul...pe care tu il astepti. O zi frumoasa si toate cele bune!