| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

stiti ca jailbreak 9.2, 9.1, 9.2.1 nu a aparut inca si nici nu are de gand sa apara din cate am inteles. Eu am ios 9.2, pot face downgrade de doua ori si mai apoi sa bag jailbreak 9.0.2? Adica sa imi downgradez iphone-ul de la 9.2 la 9.1 si apoi la 9.0.2 iar dupa toate astea sa ii bag si jailbreak? Merge? Am cautat dar nicaieri nu zice ca pot sau nu downgrada iphone-ul de 2 ori.

1 răspuns:
| MariusAdrian89 a răspuns:

Si eu am aceiasi problema, nu gasesc cum sa fac downgrade. am ipsw descarcate dar nu pot nu-mi apare in itunes sa selectez pe care din ele sa le instalez, doar descarca el singur unul dupe net