| Silviu737 a întrebat:

stiți vreo aplicatie cu care sa înregistrez sunetul intern al telefonului? Dau funda

4 răspunsuri:
| Jackpot2 a răspuns:

Dacă ai telefon Huawei spre exemplu ai în bara de setări funcție pentru asta! Dar au și celelalte telefoane nu numai Huawei!

| Silviu737 explică (pentru Jackpot2):

Am Samsung si merge treaba asta dar pot doar atunci când sunt intr-un joc. Daca ies din joc se opreste si înregistrarea

| Jackpot2 a răspuns:

Voice Recorder Vox
Easy voice recorder
Încearcă una din astea

| Silviu737 explică (pentru Jackpot2):

Voice recorder înseamnă ca inregistreaza vocea ta, nu sunetul intern al telefonului