| Thesinger1 a întrebat:

Stiti vreun telefon cu doua camere, una cu rezolutie de 5 mp si cealalta nu mai intereseaza, smartphone cu android pana in 400 de lei?
Va rog ajutati-ma! Nu stiu ce telefon sa-mi cumpar!

2 răspunsuri:
| ForevărTughedăr69 a răspuns:

Imi pare rau, dar la bugetul tau nu prea exista asa ceva. Pentru ce vrei tu, este Samsung Galaxy S Duos ( http://www.altex.ro/......-4-0-negru ). Are o camera de 5 Mpx, una VGA, dar costa 650 ROM. Daca vrei telefon "cu doua camere" ar trebui sa mai strangi ceva bani. Bafta!

| Thesinger1 explică (pentru ForevărTughedăr69):

Dar cu o singura camera?