| andrey663 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un telefon si as vrea sa ma ajutati.
As vrea un telefon cu:touchscreen si sistem android.
Sa ma incadrez in 450 lei.

P.S. Sa fie smartphone.

Răspuns Câştigător
| Buetzzy a răspuns:

Iti recomand Smartphone SAMSUNG S5360 Galaxy Y, 3", 2 MP, 180 MB, Micro SD, Bluetooth uite aici un site : http://www.altex.ro/......-bluetooth Sper sa te ajute ca eu am avut si asta si Iphone 4 si era mai bun asta:) Funda?

7 răspunsuri:
| MarYan00 a răspuns:

Ma eu iti spun LG p 500. am unul si sunt multumit de el!
daca esti mai inaintat in varsta si il tii pentru ceea este el facut, adica sms, dat telefoane, muzica, poze e perfect. dar merg si o multime de jocuri pe elwinking
-camera e de 3.15
-surprinzator are 512 ram
-200 interna (120 sa sa fie libera sau 140 nu mai stiu sigur)
-touch`ul merge perfect
-mie imi place mult la el ca e mai greu happy. am vazut un s1 sau un ace, zici ca e gol pe dinauntru..naspa senzatia

bft!

| DragosAlex1 a răspuns:

Cum vrei sa te ajutam? Sa-ti spunem modele sau ce? Nou sau Folosit vrei?

| andrey663 explică (pentru DragosAlex1):

Modele,sau un site.Si da, sa fie nou, nu imi prea plac astea folosite.tongue

| NotToday a răspuns:

Samsung Galaxy Y.

| Georgex12 a răspuns:

Un telefon Gigabyte GSmart G1355 este cel mai bun pana in pretul specificat de tine.
http://piatamoderna.com/......rosdnegru/

| StelianDobre a răspuns:

Te duci la Cosmote cu mai multe telefoane vechi si iti face reducere si poti sa iti iei un telefon mai performant..Eu asa am facut

| CrissTty a răspuns:

Salut! Hmmm. 450 lei eu stiu ca costa Samsung Galaxy Y are multe aplicatii magazine gratis unde poti descarca jocuri. PS : Cand o sa faci 16 milioane ia-ti NokiA N 8 camera 12mp 16gb in el video hd ( Permite si card de 32gb ) funda?