| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU. Trebuie sa îmi vina un colet prin Fan Courier și coletul se afla spre depozitul din orașul meu. Întrebarea este dacă ar veni Maine pentru că au program până la ora 14.
Dau Funda!

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Luni vine, ei nu lucreaza sîmbăta sau duminica, luni sau marti vor veni, ei te sună inainte de a veni cu coletul la ușă. Curierul te va suna.

| mihai69 a răspuns:

Posibil, dar nu e sigur.

| mi25 a răspuns:

Daca nu este specificata distribuirea sambata, nu se distribuie. Poti sa-l ridici de la depozit. Uneori - mi s-a intamplat - ca si atunci cand este specificata distribuirea sambata, nu se face.

| floryn1993 a răspuns:

Buna, trebuie sa primesti un SMS cu AWB inainte apoi esti contactat telefonic, altfel nu o sa vina.

| MilmolfayCuTaitei a răspuns:

Vericica cu AWB ul daca nu ai primit sms deja!