| blackmambajdjfjfj a întrebat:

Urmeaza sa imi reînoiesc abonamentul la Orange si nu stiu ce telefon sa aleg. Am deja un j5 2015 dar as vrea ceva mai nou. Ce telefon imi recomandati, ceva fara puncte premium, doar o diferenta de 200-500 lei. Sa imi spune ti si cat costa abonamentul lunar si daca se poate si detalii. Funda

Răspuns Câştigător
| iwefgOficiall a răspuns:

Huawei p9 2017 la Orange prin programul buyback este la abonament de 18 euro si mai dai anca 2 milioane diferenta.