| pinkstargirl a întrebat:

Salut,TPU!
Voi ce spuneti, se merita sa imi cumpar un Nokia c3?
Daca DA/NU, de ce?

Răspuns Câştigător
| AndreeaRox a răspuns:

Depinde de preferintele tale. Pretul lui este foarte mic, si-l poate permite oricine. La prima vedere pare un telefon ok, are un design interesant, e rezistent, bateria tine destul de mult, datorita tastaturii qwerty poti scrie mesaje cu usurinta, Wi-Fi-ul ar fi un alt punct forte, dar ca orice alt telefon are si minusuri: aparatul foto care are doar 2 mp.

1 răspuns:
| winer98 a răspuns:

Nu se merita clar chiar azi Nokia a fost vanduta catre Microsoft e o firma moarta mai bine LG Samsung Sony HTC Huawei zte iti recomand LG l3 Samsung galaxy mini Huawei g300 Vodafone smart2, 3