| Brigitte17 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon si nu stiu care sa il aleg dintre Samsung Galaxy S3 si Samsung Galaxy Note 2. Nu ma intereseaza pareri legate de dimensiunea telefoanelor si aspect. Performanta si functionalitatea lor ma intereseaza in mod principal. Multumec!

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Eu am un Samsung Galaxy S3. L-am achiziţionat de curând şi cu sinceritate îţi spun că reprezintă absolut orice ţi-ai putea dori de la un telefon. Sunt foarte mulţumită de el, are multe aplicaţii efectiv fascinante. Uneori chiar mă mir câte poate face fiind doar un telefon. Din punct de vedere al performanţei şi funcţionării, merge foarte bine, nu am întâmpinat niciodată vreo problemă. Touch-ul este de asemenea bun şi necesită nişte atingeri inocente. Samsung Galaxy Note 2 are o colegă din clasa mea şi mi-a spus că deja i-a făcut probleme. Nu l-a scăpat, nu i-a făcut absolut nimic şi s-a blocat. Nu pot generaliza însă eu îţi recomand cu o deosebită încredere un Samsung Galaxy S3. Nu vei regreta că ai dat banii pe el.
O seară plăcută, pa-pa!