| Sebyk11 a întrebat:

Vreau sa cumpar telefonul Allview e2 living pana azi credeam ca este un telefon bun pentru pretul lui, dar unu spun ca este slab si ca un Allview a5 smyle este mai bun.
am un buget mic de 400 de lei si nu stiu pe care sa il aleg Allview e2 liging sau a5 smyle, ca aspect e2 living mi se pare mult peste dar nu prea ma pricep la partea technica. Asi gasi poate alte telefoane la un pret de 400 de llei la mana a 2a dar pe mine ma atrage designul lui e 2 living

1 răspuns:
| vladelvis a răspuns:

La partea tehnica sunt aproape la fel, E2 Living pe eMAG costa 449 lei, iar a5 Smiley costa 349 lei, deci ti-as recomanda A5 smiley, dar decizia ramane a tawinking Bafta!