| NorKaAdytzu a întrebat:

Salutare..As dori sa cumpar un telefon Allview x1 soul..Pretul lui este de 1169 lei. Unii zic ca telefonul este praf (cei care nu au)..Am vorbit cu buhnici si a zis ca la acest pret merita telefonul, dar DORESC SA RASPUNDE LA INTREBAREA MEA DOAR CEI CE AU SAU AU PUS MANA PE EL (l-au testat))..Cat de bune sunt pozele?/ Cum sta pe net? Cum se descurca in Jocuri?
In final voi da fund Celui mai bun raspuns.V-am salutat

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Telefonul e foarte bun, m-am jucat cateva ore pe el. Pacat ca nu am poze sa-ti arat concret, dar uita-te pe ceva review-uri:
http://next.lab501.ro/smartphone/allview-x1-soul-review/9
Durata bateriei pe internet, cu luminozitatea 100%, e foarte buna. Am testat mai multe jocuri pe el printre care si Asphalt 8 si toate se misca foarte bine, nu au lag. Telefonul nu avea un soft particularizat anume, era de la eMAG, asa ca daca doresti sa-l cumperi recomand sa-l iei de aici http://bit.ly/1p2ua41

Răspuns utilizator avertizat
| CM7YRE a răspuns (pentru NorKaAdytzu):

Nu il am. L-am testat in jur de o zi pentru cineva, care l-a cumparat apoi, vazand cum se descurca. Nu am vazut pic de lag pe el. Nu am testat orice aplicatie, dar in mare parte, chrome cu mai multe tab-uri, jocuri cat de cat noi, nu au avut lag.

4 răspunsuri:
| Ionel85 a răspuns:

Da isi merita fiecare banut :) telefoanele Allview sunt bune nu sta sa asculti ce mananca alti... e o firma de nota 9+ nu zic 10 pentru ca mereu e loc de mai bine http://bit.ly/1mlgOta