| oODonViperOo a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez HTC One M8.E o alegere buna avand in vedere ca apar deja telefoane noi precum Note4 si Iphone 6? Vreau sa aud pareri.
Dau funda raspunsului cel mai informativ.

3 răspunsuri:
| Andi86 a răspuns:

Te sfatuiesc sa alegi un SAMSUNG Galaxy S5, este si ieftin si are caracteristici foarte bune. Nu ca as avea ceva cu HTC One M8, dar lasa de dorit viteza procesorului.

| oODonViperOo explică (pentru Andi86):

In legatura cu S5 am auzit multe pareri gen:"inca o bucata de plastic la 2500lei".

| Andi86 a răspuns (pentru oODonViperOo):

Nu cred. Este printre cele mai bune telefoane ale acestui an.