| edyutu a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un Iphone 5 dar un prieten mi-a zis ca nu pot baga muzica pe el decat daca platesc si e muzica originala(sau ceva de genu). Este adevarat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de adevarat. Cei ce ti-au raspuns nu stiu pe ce lume sunt. Iphone-urile folosesc ca ringtonuri/melodii un alt format fata de mp4/mp3. Daca o convertesti in formatul iPhone-ului, o sa mearga melodia, sau daca vrei poti cumpara muzica laughing

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Nu.prietenul tau este ori prost, ori invidios.

| andrei14B a răspuns:

Da ca le cumperi de pe itunes Fundita plz

| StrikerSuperstars a răspuns:

Hmm nu cred pentru ca pe orice telefon poti baga muzica mai ales telefonele performante deci eu zic ca da