| clau1257 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o replica de Casti Beats br.dr dre. Vreau sa stiu cum este mai bine sa cumpar,cu fir sau fara fir,studio sau solo, chiar alte detalii care sa ma conving.Le vreau pentru telefon, care este S4.

Răspuns Câştigător
| TMVLD a răspuns:

Ti-as recomanda SOLO. Cu fir detasabil. STUDIO sunt pentru calculator. In telefon nu se aude la fel ca in calculator. SOLO sunt pentru telefon. EU am originale. Deci iti recomand SOLO. Funda? happy

| clau1257 explică (pentru TMVLD):

Cum e cu fir detasabil? Cum incarc bateriile sau de ce baterii am nevoie?

2 răspunsuri:
| Shottas a răspuns:

Daca sunt replici proaste mai bine, cauti altceva ...Decat sa iti iei replici si sa se strice in prime zile. Eu am patit-o cu casti bune sa mi se strice imediat daramite replicile.