| retr0 a întrebat:

Salut, am o problema la un samsung gt s5230 cand vreau sa deschid camera imi zice "Camera Failed" l-am cumparat de la un prieten si nici el nu are idee despre aceasta problema spune ca dintr-o data nu a mai putut face poze ii dadea eroarea camera failed ce e de facut este costisitor?

Răspuns Câştigător
| BloodyAngels a răspuns:

Dul la unu care se pricepe, eu zic ca ori e stricata camera, ori telefonul deci dul la cineva care e pe domeniu

| retr0 explică (pentru BloodyAngels):

Asa am sa fac mersi am crezut ca e o problema de setari mersi bloody

1 răspuns: