| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon este vorba de Nokia c2-01
este bun adica vine cu prea multe functi la pretul de 306 de lei am fost in magazin si am umblat pe el m vazut ca are 3g,blutooth,card de memorie, camera de 3, 2mp si un ecran de 2 inch.
Cine are telefonul sau l-a vazut poate sa-mi raspunda la urmatoarele intrebari:
1)tine bateria mult?
2)se aude tare si clar?
3)face poze bune?
4)se misca bine pe net cu ajutorul 3g-ului?

cine imi raspunde la intrebari primeste fundawinking

Răspuns Câştigător
| YoanaAurora a răspuns:

1.da
2.bine
3da
4.da

4 răspunsuri:
| YONTU a răspuns:

Buna! happy
Incearca Vodafone Smart II are mult mai multe aplicatii si mult mai multe chestii pe care le-ai specificat si e gen iPhone 4!

| YONTU a răspuns (pentru YONTU):

+ Magazin Play de unde poti descarca multe jocuri si multe aplicatii de care nici nu iti vei da seama!

| YONTU a răspuns (pentru YONTU):

A costat 460 lei!

| kenNNzorFTW a răspuns:

Tata are acest telefon si spune ca este ok.
Bateria tine in jur de 3 zile, se aude binisor, pozele sunt si ele bunicele pentru camera de 3, 2 mp, nu am folosit netul pe el pana acum.
Bafta!