| UnuCuSapca a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon la 700-750 lei pentru ca este black friday pe eMAG altex, flanco, evomag etc si m-am gandit ca nu ar fi rau sa profit de ocazie.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Cu vreo 820 cred ca gasești Xiaomi Mi A 1
La 700....nu știu ce sa iți recomand.

| Edmonds2342 a răspuns:

Huawei p9 lite

| Mary012 a răspuns:

Tu ce ti-ai dori de la un telefon? De exemplu baterie, camera, procesor, marime. Mie imi plac cele mari si cu baterie la fel de mare.
Am avut Asus zenfone 3 pe care l-am achizitionat la pretul de 800 de lei si acum am zenfone 4 max(varianta octacore) pe care l-am achizitionat la reducere cu 550 de lei. Este foarte bun la pretul asta! Daca vrei te ajut, imi dai un mesaj in privat si eu caut.