| Coardoș_Alex_2002 a întrebat:

Ma ajuta careva va rog frumos un link cv...
Am un telefon Samsung Galaxy Grand Neo Plus.
Si i-am dat hard reset de prea multe ori cred. si acum cand dau sa-l aprind imi scrie Samsung galaxy... si dupa imi sta cu un text " SAMSUNG " tot asa si nu se aprinde. va rog foarte mult. nu ma lasa sa dau nici hard reset ca zice warning! a custom os. etc am incercat si cu odin ca sa fac sa mearga dar cand deschid odin conectez tf la pc nu imi apare la odin tf.
Va rog foarte mult. am multe date. etc in el
nu e de tf

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai garantie?

| Banix a răspuns:

Mi s-a întâmplat și mie chestia asta la un utok.la fel numai mergea nimic. L-am lăsat câteva zile (2-3) și după și-a revenit. I-ai suprasolicitat hardul și de-aceea nu se mai deschide.