| Gameru a întrebat:

Vreau sa va intreb pe cei care au Orange nivo sau stiu 100% daca merge modern combat 3 sa imi ziceti de unde sa-l descarc sa mearga.Si nu vreau sa imi dati linkuri la vrajeala.Care imi zice corect are fundita.

15 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Poti sa l iei de pe wapdam, emobil, mobile9 funda?

| Gameru explică (pentru Hexiled):

Daca merge, da ai funda

| Hexiled a răspuns (pentru Gameru):

Mersi

| Gameru explică (pentru Hexiled):

Tu de unde l-ai descarcat?

| Hexiled a răspuns (pentru Gameru):

Eu jocurile de pe siteurile astea le-am descarcat funda gasesti toate jocurile care rei funda?

| Gameru explică (pentru Hexiled):

Aha dar eu nu gasesc modern combat 3+data pe nici unul? Si totusi ce telefon ai?

| Hexiled a răspuns (pentru Gameru):

Poti sa l gasesti cauta mai bine ca ai sa l vezi daca nu poti ia-l de pe net in pc si baga l pe telefon

| Gameru explică (pentru Hexiled):

Bine si tu ce telefon ai?

| Hexiled a răspuns (pentru Gameru):

Un amarat de S4

| Gameru explică (pentru Hexiled):

Cica amarat, si eu am intrebat pentru cei care ai Orange nivo si stiu 100% ca merge.sad

| Hexiled a răspuns (pentru Gameru):

Pai nu e primul care am avut dar acele siteuri vad daca jocul este conpatibil cu telefonul tau

| Gameru explică (pentru Hexiled):

Si cum vad daca sunt compatibile?

| Hexiled a răspuns (pentru Gameru):

Cand alegi un joc scrie jos perfect pentru ce ai tu

| Gameru explică (pentru Hexiled):

Dami id tau de mess si vb asa ca imi dai link ca aici degeaba tot scriem ca nu prea inteleg

| Hexiled a răspuns (pentru Gameru):

Bumydwmy@yahoo.com