| AlexRizi a întrebat:

Vreau si eu niste aplicatii pentru android, gen blackmart aplha, de unde pot downloada aplicatii free!

9 răspunsuri:
| xDr0gs a răspuns:

Poti dowloada de pe google play

| AlexRizi explică (pentru xDr0gs):

Bu functioneaza, de aceea caut altceva!

| xDr0gs a răspuns (pentru AlexRizi):

Pai de altundeva nu ai de unde.

| AlexRizi explică (pentru xDr0gs):

Scuze ca te anunt da sunt destule prgrame... LOL... intai cumpara un android device si apoi zi! laughing

| xDr0gs a răspuns (pentru AlexRizi):

Am si android si IOS. Daca vrei sa iti strici telefonul bafta l-a luat aplicatii de pe alte programe.O sa il virusezi.

| AlexRizi explică (pentru xDr0gs):

Mersi pentru nimic! App cati ani ai? laughing

| xDr0gs a răspuns (pentru AlexRizi):

Nu conteaza.Eu ti-am spus doar.Sunt plin de programe din astea cu care iti poti virusa telefonul. Google play e pentru luat aplicatii pe telefon.Pa Pa!

| AlecsPAD a răspuns:

Din google play
iti faci cont pe google din pc si apoi intrii pe google play cu acel cont pe telefon si iei cate aplicatii doresti!
GL and HF!

| Toma12456 a răspuns:

Aptoide.