| marian51 a întrebat:

Vreau si eu o aplicatie pentru android care sa schimbe data/ora pe secunda de exemplu sau sa setez cat vreau eu, sa treaca la urmatoarea zi pe secunda big grin Fundaaa.

2 răspunsuri:
| AdrenalinTm a răspuns:

Daca faci asta nu o sa iti mai mearga internetul pe telefon wifi gps gsm nimic o sa izi zica ca ai nevoie de certificate si +ca asa aplicatie eu nu cred ca s-a facut

| marian51 explică (pentru AdrenalinTm):

Stiu ca nu o sa mai mearga, dar nu ma intereseaza, vreau aplicatiaa :]]