| Geneoo a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce parere aveti de Motorola XT389. Astept pareri despre telefon. http://www.gsmarena.com/motorola_motoluxe_xt389-4848.php Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Vvistula a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuu este adevart eu am avut numai telefoane Motorola de la primul pana la ultimul si sunt foarte bune numai ca toti tarani din Romania nu stiu algeva decat Samsung, iphone, LG, Nokia si cam atat Motoroal sunt foarte bune insa nu prea sunt comercializate la noi eu am motoroal xt910 si e cel mai tare telefon e facu din kevlar(vesta antiglont) si este cel mai subtire telefon fin lume 7, 1 mm este foarte bun.
Acum ca am lamurit treaba telefonul este bun insa procesorul este mai mic spune-mi cat esti dispus sa dai si o sa te ajut, sunt expert in telefoane.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Acceptabil,nu pot sa zic ca e naspa dar nici cel mai tare

| Rayzzor a răspuns:

Sincer nu prea iti recomand motorola..mai bine ia-ti un LG, Samsung, Sony ericsson..chiar daca nu iti iei unul mai performant, ia-ti altceva, nu Motorolabig grin

| AddeElena a răspuns:

Nu prea este interesant. Im general Motorola nu sunt chiar asa de eficiente. Cele mai bune sunt Samsung, Sony Ericsson sau Nokia. Olg nu iti recomand pentru ca este fragil. Mai bine iei unul mai performant, dar mai scump.
P.S. ia-ti unul cu garantie mare