| Geneoo a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce parere aveti de Motorola XT389. Si daca pot sa gasesc husa de silicon la el ( link ). Astept pareri despre telefon. Multumesc.

3 răspunsuri:
| Decebalul a răspuns:

Desigur ca vei gasi husa. Mai nou mi-am luat si eu acelasi telefon si e farte tare, cel putin asa mi se pare mie sai eu am o husa pe care am luat de la un magazin cu chestii de astea legate de telefoane.

| Geneoo explică (pentru Decebalul):

Stii cumva cat costa deblocarea telefonului?

| Decebalul a răspuns (pentru Geneoo):

Imi pare rau, nu sunt sigur, eu pe un HTC am dat 670 lei ca sa il deblochez.