| Anonimulnegru a întrebat:

Salut TPU! Vreau un telefon mai bun pe partea de foto decât iPhone 11 și Realme GT 2, mă axez cel mai mult pe partea de foto, ce mi-ați recomanda? Am găsit Huawei P30 Pro la 800 de lei și P40 Pro la 1400 de lei, care merită cel mai mult?
Dau Fundă!

4 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Daca bugetul e până în 1400 bugetul, recomand un Google Pixel! De preferat peste Google Pixel 5.Sunt sigur că o să fii mulțumit pe partea foto(te poți uita la recenzii)

| SuNaM a răspuns:

Sincer? La banii aia Google Pixel 6/ 6 Pro. Nu o sa scoti poze mai bune din aprape nici un telefon de generatia lui. Iti zic personal, face niste poze de ramai masca.

| anonim26262 a răspuns:

Eu zic mai bine sa strangi niste banuti si sa nu te grabesti, la partea de foto eu zic ca iphone urile sunt cele mai bune, astepti, strangi niste bani si iti iei un 13 pro max sau si 13-14 simplu

| anonim26262 a răspuns (pentru anonim26262):

Sau daca vrei neaparat pentru poze, de ce nu iti iei o camera de fotografiat?