| FlorinIloveTPU a întrebat:

ziceti-mi cel mai bun telefon la pretul de 15-20 milioane

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Galaxy Note 3 daca e musai sa fie destept, daca nu, unul rezistent cu tastatura (din alea cu certificare IP67 cel putin).

| FlorinIloveTPU explică (pentru KodrutZ):

Mi.am luat Note 3 si este super bun mersi

| KodrutZ a răspuns (pentru FlorinIloveTPU):

Sa-l folosesti sanatos! happy

8 răspunsuri:
| TazHD a răspuns:

Un HTC ar fi perfect

| DenyDennise a răspuns:

Eu sincer ti-as recomanda Huawei Ascend P6. Arata foarte bine, e suuuuper subtire, ecran hd. Si eu am un Huawei dar G510 si sunt fff multumita de el. happy

| Heyheyy a răspuns:

LG Google Nexus 4.winking

| CiocolataAerataLuff a răspuns:

HTC One sau un Google Nexus sau Iphone 5.
Asculta-ma pe mine, nu cumpara Samsung ca vei regreta mai tarziu!

Funda happy

| KodrutZ a răspuns (pentru CiocolataAerataLuff):

Va regreta mai tirziu pentru ca?

| Crescens_Alin_1996 a răspuns:

Eu as zice Sony xperia Z. Are caracteristici bune. Ecran full Hd camera e tare de 13.1 Megapixeli filmeaza 1080p, procesor Quadcore si pe deasupra mai e si rezistent la apa (waterproof). Eu am si sunt foarte multumit.