| HoldTheDoo0r a întrebat:

ziceti mi va rog cum rezolv la telefon(LG G4) chestia aia cu Suprapunerea Pe Ecran,gen nu pot sa instalez nici o aplicatie ca imi apare chestia aia, si habar n am ce ii..please help

Răspuns Câştigător
| Clorox a răspuns:

Sper sa iti iasa ceva de aici http://www.ilovesamsung.ro/cum-sa/eroare-suprapunere-pe-ecran/
Niciodata nu am auzit de aceasta problema! Am sa mai caut acum detalii!

8 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Poti sa fii mai detaliat?

| HoldTheDoo0r explică (pentru Clorox):

Deci,la unele aplicatii trebuie sa dai permisiuni ca sa iti acceseze:camera,contactele,etc. Cand dau pe aplicatie imi apare aia cum ca trebuie sa acceseze camera(de exemplu) si eu is de accord,cand apas pe ''da,is de acord'' imi apare ''S-a detectat suprapunerea pe ecran si ca trebuie sa o dezactivez suprapunerea pe ecran din Setari>Aplicatii'' si apare acolo sa apas pe ''deschideti setari'' (ca sa ma duca acolo de unde ar trebui sa dezactivez aia) si imi apare o lista cu aplicatii, sub fiecare aplicatie imi apare Da sau Nu, am incercat sa pun Da la fiecare, acelasi lucru si la Nu, si habar n am ce e chestia asta

| Clorox a răspuns (pentru Clorox):

Am gasit!
''Buna am găsit rezolvarea. Nu stiu daca trebuie neaparat sa ti dezinstalezi antivirusul sau stiu eu ce, trebuie doar sa dezactivezi toate aplicatiile alea de tip clean master si battery life saver adica ce vreau sa spun este ca, cand te duce acolo la setările alea de suprapunere trebuie sa le dezactivezi pe absolut toate, dupa care te întorci la permisiunile aplicației dorite si te lasa sa activezi. Aceasta este metoda si functioneaza 100%, sper ca te am ajutat!''
PS: Nu eu am scris!

| HoldTheDoo0r explică (pentru Clorox):

Problem solved, thank you ^^

| HoldTheDoo0r explică (pentru HoldTheDoo0r):

Era de la app locker si/sau antivirus

| Clorox a răspuns (pentru HoldTheDoo0r):

Sper sa iti iasa ceva de aici http://www.ilovesamsung.ro/cum-sa/eroare-suprapunere-pe-ecran/
Niciodata nu am auzit de aceasta problema! Am sa mai caut acum detalii!

| Deliiiia a răspuns:

Sterge o iconita de pe ecran, probabil nu mai ai loc.

Răspuns utilizator avertizat
| MadHOuse a răspuns:

Te duci la setari si dezactivezi optiuni dezvoltaror si dezactivezi absolut tot. Daca nu reusesti ii poti da un reset dispozitivului tau.(se pierd toate datele---backup inainte de reset).