| MavisBlk a întrebat:

Trebuie sa-mi iau un telefon, si cel mai mult as opta pentru un Allview X1 Soul si iPhone 4s. Sunt indecis...pe care dintre ele sa il aleg, care credeti ca se merita mai mult?

7 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X1 Soul, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5996&idPhone2=4212

Toate cele bune.

| onasis1961 a răspuns:

Allview X1 Soul, este mai performant.

| danutzu96 a răspuns:

Depinde acum ce vrei ANDROID sau IOS. Eu as alege Allview din cauza sistemului de operare si al perfomantelor mari. Acum daca vrei Iphone-ul trebuie sa stii ca o sa ai niste restrictii (nu e ca la android faci root si gata ) dar cred ca la acel iphone se poate face jailbreak.

| laurthelegend a răspuns:

Alege Iphone 4.

| Celmaitareanonim a răspuns:

Daca tot te-ai duce pe iphone iti recomand sa iti iei de la iphone 5 in sus

| Anonimul2353246 a răspuns:

Alege Allview, Iphone e praf, e doar numele de el. Mai bun e un Xperia l

| DenisaBianca29 a răspuns:

Eu am iphone si sunt f multumita, este un telefon puternic cu design placut..si nu e pretentios. intr-adevar nu ai atatea aplicatii ca si cu un android, dar tot ce e de baza ai si in puls, la android sunt o gramada inutile. Eu recomand iphone. Nu se va bloca niciodata si nu va face atatea figuri ca si unu cu android