| Gma_Alex_2001 a întrebat:

Ce zice-ti sa aleg intre Allview x2 soul si iphone 5?

Răspuns Câştigător
| DrTerrible a răspuns:

Teoretic.iphone, deoarece e mai ok cam din toate privintele...dar daca pana acum nu ai mai avut iphone...te sfatuiesc sa alegi fara indoiala Allview. Eu mi-am cumparat recent iph 6s si nici de cum nu m-am putut acomoda cu softul, pana la urma l-am dat si momentan am s6 edge. (recomand) Succes!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview X2 Soul deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?&idPhone1=6379&idPhone2=4910

Totuşi, DEZAVANTAJUL major este faptul că acest model NU are slot pentru SDcard de memorie externă :(

Toate cele bune!

| FlorinCiokan a răspuns:

Daca vrei sa dai 1099 lei pe X2 Soul nu il cumpara! Merita doar la pretul de 600 lei maxim.
Daca ti-ai propus sa dai 1099 lei la banii aia gasesti iPhone 5s e cea mai buna varianta.e mult peste performanta mult mai elegant. si e Apple nu scade preturile ca la Allview si il vinzi mult mai repede. Dar eu tot iPhone 5 as alege in locul lui Allview. E firma e la fel de bun si un design mult mai frumos. mai exact cel space gray. Bafta.

| Minimalistul a răspuns:

Ia-ti iPhone-ul ala fara sa mai stai pe ganduri, dintr-o mie de motive.