| trasorv a întrebat:

Salut tuturor, am o mare problema, am dus la service un telefon Sony Ericsson Xperia ST 18 i al carui ecran, dupa ce il blocai nu se mai debloca in rest functiona normal. Dupa ce au inlocuit touch-ul si displayul telefonul nu mai incarca. I-au instalat diferite versiuni de android dat tot nu incarca ba chiar cu o versiune de android cand conectezi incarcatorul trage curent din baterie in loc sa o incarce. Stie cineva care s-a confruntat cu aceeasi problema, care este cauza? Astept un raspuns competent. Multumesc

1 răspuns:
| AvM94 a răspuns:

Vezi poate s-a bulit sursa de incarcare. usb-ul telefonului sa zicem asa.