| Mares_Tibi_1998 a întrebat:

Salut tuturor, am un Nokia lumnia 920 si am o problema... dintr-o data cand vorbesc la telefon (normal sau la casti) cel cu care vorbesc nu ma aude, insa eu il aud pe el. Ce credeti ca are?

1 răspuns:
| BigDog39 a răspuns:

O posibila problema a telefonului datorata de uzarea acestuia(daca il ai de mult timp sau second-hand), patesc si eu asa pe telefonul meu.Se poate rezolva daca dai restart la telefon(cel putin asa fac eu big grin ).