| Kaba_Adrian_1997_vzsh a întrebat:

Am o mica problema ce are aproape o saptamana, nu stiu daca vi s-a intamplat vreodata ca daca folositi casti cu microfon sa nu va mai mearga microfonul. :-|
Mi-a mers cat mi-a mers castile de Nokia la Samsung, nu era nici-o problema (doar una mica, dar neimportanta). Asa ca de fiecare data cand ma suna cineva sa dau pe accept eu il aud perfect pe el, insa el nu ma aude deloc pe mine decat daca vorbesc normal, dar asa nu-mi place mie. De la ce ar fi problema?

1 răspuns:
| Cr1st1ii a răspuns:

Asa cum nu sunt castile originale ale telefonului, se putea defecta microfonul castilor. de exemplu se putea arde.