| MaxKiller911 a întrebat:

voiam sa-mi iau un Allview p5 alldro si nu stiu daca bateria trebuie formatata.

Răspuns Câştigător
| Aniquel a răspuns:

Trebuie formatata.

4 răspunsuri:
| 50deBANI a răspuns:

Daca o cumperi noua, da trebuie sa formatezi bateria; daca o iei la mana a doua si ii folosita, nu trebuie, pentru ca a formatat-o fostul proprietar

| qwertyu76 a răspuns:

Si eu am o tableta Allview alldro speed city si a trebuit sa formatez bateria am bagat-o la incarcat ca si pe un telefon atunci vand se descarca si bateria tine ceva. Dar fiinda nu este acelasi model ca si tableta mea poti sa ii intrebi asta pe cei de la magazinul de unde ai cumparato sau mai poti satepta sa iti raspuuna cineva care are un model de tableta ca si al tau.

| MaxKiller911 explică (pentru qwertyu76):

Allview p5 alldro nu este tableta, este telefon