| Uddy98 a întrebat:

Vreau sa îmi achiziționez un alt telefon și nu pot sa ma decid dintre 2! Huawei P8 Lite sau Asus ZenFone Laser 2. La specificații sunt aproximativ la fel. Cine ma poate ajuta cu niște păreri? Dau funda

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Asus

| Daniel26 a răspuns:

Eu-s pentru Huawei P8 Lite. happy Il am de la la inceputul anului. N-am probleme cu el. Cel mai bine mergi intr-un magazin care le are pe amandoua si butoneaza-le putin. Care te incanta mai mult, acela e the one!winking Succes!

| office1999 a răspuns:

Si eu eram pentru Huawei P8 Lite dar pur si simplu nu imi place ca nu are butoanele cum sunt la alte telefoane, mai economiseste ceva si ia-ti un a3, s5.