| MTL a întrebat:

Vreau sa imi cumpar folie de protectie pentru Samsung Galaxy S Advance si nu stiu cum sa fac comanda pe internet..pentru ca la mine in oras nu am gasit.
http://www.mobiledirect.ro/......3v2x2.html acesta este dar nu stiu cum sa fac comanda. ajunge in toata orasele? Eu stau in Constanta.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, se livrează prin curier rapid în TOATĂ ţara ( vine curierul până la tine acasă ).

Vezi detalii la linkul :
http://www.mobiledirect.ro/comanda_inainte_de_4.html

Poţi comanda telefonic la numerele :
"Comenzi telefonice:

0752.225.211"

Toate cele bune.

| HaKa93 a răspuns:

Cel mai bine e sa incerci pe okazii. acolo ai optiunea ca vanzatorul sa fie din constanta

| BalonnasheDeSapun a răspuns:

Am si eu acelasi telefon, te sfatuiesc sa sa nu iti iei, se va dezlipi mereu, decat sa dai banii pe atatea folii i-ati o husa speciala, eu am roz, da aceea protezaja to, si ecran, lateral, capac, nu e buna folia, dar daca si daca vrei, du-te la un magazin de telefoane si comanda de acolo, cel mai sigur

| MTL explică (pentru BalonnasheDeSapun):

De care husa ai? Pune si tu aici un linkwinking