| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Vreau să îmi cumpăr noul Samsung Galaxy S9+ iar în momentul de față am S7 Edge 32GB! Cu cât îmi recomandați să vând S7-le? Îl am din martie-aprilie 2016 (când a apărut), telefonul nu are nici măcar o problemă atât din punct de vedere fizic cât și al soft-ului, are folie de protecție alien surface. Îl dau full box cu accesoriile originale, îl dau cu 3 huse (2 de la Samsung, 1 din piele), îl dau și cu încărcător wireless! Este codat pe Vodafone! Ce părere aveți despre preț? Dau fundă răspunsului cât mai adecvat și argumentat!

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Daca dai doar telefonul si fara ce ai mentionat tu, poti cere 1000 lei dar daca il dai si cu accesoriile cumparate de tine, inclusiv wireless charging atunci poti cere 1300-1400 lei!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Recomand s9 daca ai s7, 1500-1600 cam asa, cred ca merita https://www.olx.ro/......q-s7-edge/

| InTeReSsUl04444 explică (pentru RAY):

Vrea un coleg să îmi ofere 1300 lei. E cam puțin?

| RAY a răspuns (pentru InTeReSsUl04444):

Eu spun sa il promovezi o saptamana pe olx sa nu te grabesti apoi mai vezi, incepi de la 1600 ron

| sierra1 a răspuns:

Degeaba îți recomandăm noi prețul. Piața decide. Ceri mult, nu-l vinzi în veci. Ceri puțin îl dai în pierdere. Cu cât stai mai mult, cu atât îi scade prețul. Fii curajos, ia o decizie și pune-l la vânzare.

Orientativ:
https://www.olx.ro/......q-S7-Edge/