| Drragos a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Samsung Galaxy mini 2. Vreau si eu pareri despre el de la persoane care il au dar nu numai. Tin sa mentionez ca nu ma intereseaza foarte mult camera foto, pe mine ma intereseaza mai mult din punct de vedere al performantei. Daca e bun de ceva in aplicatii, jocuri, net.

2 răspunsuri:
| BIS99 a răspuns:

Eu am Samsung Galaxy Mini, prima versiune, şi sunt un pic dezamăgit. Se deschide FOARTE greu şi durează 5 minute să se finalizeze verificarea media. Dacă descarci jocuri/aplicaţii ai lag destul de mare, iar la net, dacă ai Wi-Fi merge destul de rapid dar dacă ai net de la Orange/Vodafone/Cosmote sau alte firme o să meargă de 3 ori mai greu. Nu recomand să luaţi Samsung, este o firmă foarte proastă. Aş dori să schimb telefonul ăsta cu un Sony Ericsson X-Peria Play + diferenţa dar nu găsesc sad

| ultras19 a răspuns:

Da, e bun..doar ca e micut...