| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon pe touch screen un pret de maxim 1000 RON sau poate depasi dar nu cu mult ....Deci vreau sa fie genul care sa se miste bin pe net/aplicatii sa faca poze bine sa fie dotat bine adica :X! FUNDA celui care imi placewinking

7 răspunsuri:
| Decebalul a răspuns:

Iti recomand HTC One x, HTC HD Mini, HTC Sense, HTC Desire, Samsung Galaxy Mini.
Is cele mai bune telefoane dupa Iphone 3, 4 si dupa Samsung galaxy S3, 4.

| Decebalul a răspuns:

Scuze, am scris,, Samsung galaxy S 3, 4,, . Vroiam sa spun,, Samsung Galaxy S 1, 2.

| BlacKAnεL a răspuns (pentru Decebalul):

Pe bune?! Parca zicea pana-n 1000 de leirolling on the floor un iPhone costa 3000 de lei sau chiar mai multlaughing

| Decebalul a răspuns (pentru BlacKAnεL):

Pe bune, invata sa citesti.

| aly300 a răspuns:

Eu iti recomand Motorola motoluxe e 999lei la germanos uite aici descrierea
http://www.gsmarena.com/motorola_motoluxe-4404.php

| DenisDulubei a răspuns:

Poi este un model de Nokia N8 camera de 12 mega pixeli memorie de 16 gb si multe aplicati, senzori etc. Mai e un Samsung galaxy note care are camera de 8 memorie cam tot de 8 are un program de poti face cu el przentari poti edita muzica imagini videouri de toate dar costa in jur de 2000 ron

| BlacKAnεL a răspuns:

Uite niste telefoane pe care le poti cumpara de pe eMAG sau le gasesti si in magazine happy iti zic si cat costa tongue : Nokia 710 Lumia, Black de 899 lei, Nokia 311 Asha, Red 529 lei, Nokia 610 Lumia, Cyan 829 lei, Nokia 800 Lumia, White 1 579 (cred ca a depasit cu...mult?), Nokia 603 White/Fuchsia 1.049 lei, LG P500 Optimus One, Silver 559 lei (bine preturile astea sunt pe Emag) si niste telefoane pe care le mai stiu: Alcate ot908, Cookie Fresh, L.G GT450, Lg gd 510, Samsung S5230, Samsung s5230 star, Samsung s5230W Star Wifi, Samsung c3300k si cam atat big grin sper ca o sa iti placa vreo unu xD