| danutzcramu54 a întrebat:

Salut ce parare aveti despre telefon Nokia lumia 610 merita bani? sau ce ma sfatuiti sa imi cumpar la pretul ala

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Este un telefon foarte bun din ce stiu.
Are o conectare rapida si un indice foarte bun, calitate-pret!

| stroedaniel13 a răspuns:

De ce nu iti iei un Samsung?

Ma gandesc ca ai auzit de Samsung galaxy s3 care este un super telefon si il gasesti la un pret accesibil. Iti recomand sa citesti pareri despre el. ale celor care l-au cumparat si il folosesc: http://bit.ly/190zavW

| Ioscaa1 a răspuns:

Samsung galaxy s 2

| Ioscaa1 a răspuns:

Windows Phone este varza eu am avut 3 telefoane cu windows sunt varza androidul este mult mai bun si ai si mai multe aplicatii

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Loscaa,, esti destept sa mor eu,, s2 e aproape dublu la pret,,, nu cred ca ai avut Nokia windows phone,,,