| SmArTy90 a întrebat:

Salut,vreau sa-mi cumpar un Nokia Lumia 800 si nu stiu daca merge internet nelimitat webnwalk pe el. Spuneti-mi si mie va rog daca merge ca sa stiu daca il cumpar sau nu. Multumesc!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Eu din câte ştiu nu merge pentru că are un fost coleg din clasă şi îmi aduc aminte că zicea că nu îi merge.Dar lăsând asta la o parte el era foarte mulţumit de telefon deşi l-a luat la mâna a 2-a şi acum îl are.
Nu cred că asta ar trebui să te înpiedice să îl cumperi pentru că e un telefon de nota 10. Părerea mea.

| SmArTy90 explică (pentru OnuOnulică):

Mai mult pentru internet vreau sa-l iau...

| SmArTy90 explică:

Mi-am luat si merge webnwalk nelimitat pe el