| IonutZEW a întrebat:

Salut, vreau sa-mi cumpar un telefon... dar nu stiu care *Pana in 700lei* in prezent dentin un galaxy grand prime si 520 lei, GGP-ul o sa-l dau la amanet nu stiu pe cat vad eu, in fine, pana in 700 un telefon foarte bun calitate-pret? Am vazut un Huawei p8 lite, nu stiu ce parere aveti despre el, am citit pe net ca in timp se creeaza niste probleme cu wi-fi-ul, bluetooth-ul si cu fm radio-ul... ce parere aveti despre acest telefon si ce ar trebui sa-mi iau?

7 răspunsuri:
| Louys a răspuns:

Ti-as recomanda un S3 NEO sau un J3.(din J3 alege-ti tu unul dupa preferinte).

Sau te poti orienta catre telefoanele cu Windows.Am inteles ca astea-s mai bune pentru ca nu au componentele asa apasate ca la Android.

| IonutZEW explică (pentru Louys):

happy Salut, tocmai ce voiam sa plec de pe Samsung, caci nu mi se pare foarte foarte buna, adica sunt telefoane ok, dar pentru ca firma e mare sunt si mai scumpe, cat despre telefoane cu windows phone. am avut Nokia lumia 635, foarte naspa sistemul de operare nu recomand, sunt multe dezavantaje fata de Android, l-am vandut pe 100lei big grin

| Louys a răspuns (pentru IonutZEW):

Pai incearca Motorolla, am auzit ca sunt telefoane foarte bune pret-calitate sub 700 de lei.
Nu ti-am dat exemple si nu le-am recomandat deoarece nu am avut experienta cu un telefon de genul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Xiaomi mi4 - 550 lei, ai acelasi procesor ca pe LG G4 si se misca super.

| IonutZEW explică (pentru Bandit288):

Daten scula mea de prost nu vezi ce intreb vi tu cu un site de cacao ca mi-am luat odata teapa de acolo numi iau iar prostilor

| Bandit288 a răspuns (pentru IonutZEW):

Eu doar ti-am raspuns copil prost, iti bag eu scula-n gura daca vrei.