| niculescu16081994 a întrebat:

Salut vreau sa stiu si eu ce parere aveti despre acest telefon in special cei care il aveti in posesie LG G2 mini
https://www.vodafone.ro/......e/smart-13

1 răspuns:
| costyflamebossulbossilor34 a răspuns:

O parere foarte buna.E un fel de frate mai mic al lui G2.E foarte bun din cate am vazut in specificatii(Camera de 8 MP procesor de 1.2).Cred ca este dedicat celor care nu vor chiar un G2 din cauza pretului sau a marimii.Nu am in posesie acest telefon insa in orasul meu este un showroom Vodafone acolo l-am vazut si pot sa-ti spun ca este genial(l-am mesterit si testat putin si e foarte ok)