| DoarUnPieton a întrebat:

Salut vreau sami achizitionez un telefon la bugetul de 600 lei si nu sunt hotarat intre Allview p3 alldro si LG optimus l5 e610 spuneti-mi ce ati alege voi si de ce mersi funda

4 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Iti recomand sa mai adaugi putini banuti si sa alegi un p4 sau p5, vezi aici specificatii si pret. http://timez.ro/telefon-allview-p4-duo/

| IulianDornianu61 a răspuns:

Iati Allview p5 alldro la 799 lei.

| aly300 a răspuns:

Allview p5mini

| Munteanu_Liviu_1987 a răspuns:

LG l5. android mai nou, v4.0, fata de 2.3.5 + ca e mai fiabil, se misca mai bine si daca se strica ceva la el, gasesti piesewinking